KUM BOYAMA SETİ HEDİYELİ SON SAYI; D&R, Nezih, İnkilab, Arkadaş, Seçkin kitabevleri, büfeler ve Carefourlarda… PEDAGOJİK AÇIDAN ÖZENLE SEÇİLMİŞ ÇOCUKLARIN BAYILDIĞI HEDİYE KUM BOYAMA SETi; içerisinden bir adet yapışkanlı A4 boyutunda desen kağıdı, 9 renk kum ve bir adet uygulama kürdanı çıkmaktadır. Anaokulu etkinlikleri ve uygulama günleriniz içinde harika bir seçim olan kum boyama setleri, çocukların gelişimine katkı sağlar ve el becerilerini arttırır. Kendinden yapışkanlı kum boyama kağıtları ile resimler hem daha keyifli hem de daha yaratıcı. İster çoçuklarınıza ister çocuk kalan arkadaşlarınıza alın. ÇOCUK SAĞLIĞINA ZARARLI KATKI MADDESİ İÇERMEZ.

Bu sayıda da muhteşem içerikler sizleri bekliyor…KUM BOYAMA SETİ HEDİYELİ SON SAYI; D&R, Nezih, İnkilab, Arkadaş, Seçkin kitabevleri, büfeler ve Carefourlarda…

PEDAGOJİK AÇIDAN ÖZENLE SEÇİLMİŞ ÇOCUKLARIN BAYILDIĞI HEDİYE KUM BOYAMA SETi; içerisinden bir adet yapışkanlı A4 boyutunda desen kağıdı, 9 renk kum ve bir adet uygulama kürdanı çıkmaktadır.
Anaokulu etkinlikleri ve uygulama günleriniz içinde harika bir seçim olan kum boyama setleri, çocukların gelişimine katkı sağlar ve el becerilerini arttırır.
Kendinden yapışkanlı kum boyama kağıtları ile resimler hem daha keyifli hem de daha yaratıcı. İster çoçuklarınıza ister çocuk kalan arkadaşlarınıza alın.
ÇOCUK SAĞLIĞINA ZARARLI KATKI MADDESİ İÇERMEZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*